Nasz zespół

Mgr Marta Iwańska-Kwiecień

Absolwentka kierunku architektura wnętrz na szczecińskiej Akademii Sztuki oraz wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Specjalizuje się w projektowaniu wnętrz mieszkalnych, w projektach mebli na wymiar oraz tworzeniu fotorealistycznych wizualizacji. Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno podczas pobytu na wymianie w Hiszpanii jak i pracując kilka lat we wrocławskiej pracowni projektowania wnętrz, obecnie działa pod własną marką Formikon Studio.

W projektowaniu najważniejszy jest dla niej człowiek i jego potrzeby. Na pierwszym miejscu stawia funkcjonalność i dobre rozplanowanie przestrzeni w połączeniu z estetyczną formą. Fascynuje ją trend powrotu do natury we wnętrzu, ponownego triumfu naturalnych materiałów, dobrej jakości wykończeń, wyposażenia które z czasem pięknie się starzeje i nabiera charakteru.

Prowadzone webinary:

Mgr inż. Adam Kisiel

Właściciel pracowni projektowej AK Arch, trener i wykładowca szkoleń z projektowania wnętrz, architekt z doświadczeniem i pasją uwielbiany przez kursantów za cierpliwość i indywidualne podejście. Specjalizuje się w projektowaniu zarówno dużych kubatur budynków, domów, lokali użytkowych jak i wnętrz mieszkalnych o typowo męskim charakterze.

Absolwent studiów z zakresu architektury i urbanistyki na Politechnice Łódzkiej, przez kilka lat swoje doświadczenie zdobywał w łódzkich pracowniach architektonicznych. Uwielbia projektować domy jednorodzinne oraz minimalistyczne wnętrza.
Świetnie porusza się we wszystkich architektonicznych programach komputerowych, mistrz rysunku, który zachęca do działania każdego uczestnika szkolenia.
Jeszcze jako freelancer zdobył pierwsze miejsce w konkursie Patio (BAIŚ PŁ) oraz został finalistą konkursu na projekt wnętrza biblioteki Politechniki Łódzkiej.

Mgr inż. Żaneta Kula

Dyplom architekta otrzymała na Politechnice Rzeszowskiej. Stale doskonali swój warsztat zawodowy i umiejętności w krakowskich pracowniach projektowych. Miała okazje pracować przy projektach architektonicznych o różnej funkcji począwszy od domów jednorodzinnych po biura, hotele, stacje paliw, hale przemysłowe oraz przy projektach wnętrz dla inwestorów prywatnych. Brała udział w licznych warsztatach i szkoleniach z zakresu architektury kubaturowej i wnętrz.

„Z zamiłowania zajmuję się projektowaniem wnętrz – ta dziedzina sprawia mi największą satysfakcję. W projektowaniu cenię sobie funkcjonalność i ponadczasowość. Dążę do tworzenia wnętrz pięknych ale też praktycznych. Preferuję nowoczesną stylistykę, lecz nie boję się eksperymentować i łączyć różne style. Jestem miłośniczką z pozoru starych, bezwartościowych rzeczy i mebli – w wolnych chwilach staram się przywracać im drugie życie”.


Z pasją oddaje się projektowaniu, chętnie dzieli się doświadczeniem oraz jest otwarta na nowe wyzwania.

Copyright © 2022 Publigo. Szkolenia napędza platforma Publigo